O nás

 
 
 
 
⚒️OTVÁRAME ZAJTRA 27.11.2020⚒️
 
 
 
 

Kto sme...

   Spoločnosť DIKTATOR vznikla v októbri 2018 za účelom poskytovania gastronomických služieb. Zakladateľom a majiteľom spoločnosti je Maroš Debreceni, ktorý ju aj riadi. Portfólio spoločnosti sa dlhšie profilovalo. Hľadal sa koncept, ktorý by spĺňal prísne kritéria ohľadom prípravy jedla, použitých surovín a finálnej ceny.
Po dôkladných prípravách vznikol projekt DIKTATOR, ktorého heslom je ,,Diktujeme chute v meste". Už samotné heslo jasne charakterizuje, aké je a bude jeho poslanie.

DIKTÁTOROVA MISIA

   Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom kompletný gastronomický produkt v podobe kvalitného jedla a spoľahlivého servisu priamo až k zákazníkovi.

NAŠE HODNOTY

 • KVALITA Je pre nás veľmi dôležitá, preto ju kontrolujeme už pri procese prípravy jedla. Dbáme na kvalitu surovín, ktoré si preverujeme priamo u naších dodávateľov. Recepty pripravujeme tak, aby sme varili z čerstvých a sezónnych surovín. Prísne dohliadame aj na samotnú prípravu jedál, aby boli dodržané predpísané technológie varenia a jedlo nedegradovalo nesprávnou úpravou.

 • PRECÍZNOSŤ Tím kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami pripravujú jedlo v profesionálnej kuchyni s moderným gastro zariadením. Odlišujeme sa špeciálnými miskami, ktoré sú vhodne na ohrev do mikrovlnej rúry. Na rozvoz a doručenie jedla kladieme veľký dôraz a preto každé jedlo vozíme v špeciálnom termoboxe.

 • ZÁŽITOK Jedlo musí byť dokonalým zážitkom pre všetky zmysly. Naším cieľom je viac, ako iba eliminovať hlad, naše produkty musia zároveň potešiť dušu a spríjemniť deň.

PONÚKAME

   Donášková služba DIKTATOR sídli v Prešove na Volgogradskej ulici 13. Sme tu pre Vás sedem dní v týždni aj počas štátných sviatkov, aby ste si mohli vychutnať naše jedlo v pohodlí Vášho domova, či v práci.

   V našej ponuke nájdete polievky, diktátorové špeciality, bravčovinku, kuracinku, ciabatu, ryby, syry, šaláty, pizzu, ale aj nápoje nealkoholické, pivo a víno.

 • DENNÉ MENU sa bude variť počas pracovného týždňa, objednávky prijímame od 9:00 do 14:00
 • ODMENA ZA VERNOSŤ Ak od nás plánujete objednávať jedlo pravidelne a minimálne 6 jedál, kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a pripravíme pre Vás individuálnu cenu.
 • CATERING Pripravíme pre Vaších hostí gastronomický zážitok, ktorý si môžu vychutnať na slávnostných večierkoch, oslavách či firemných akciách. Dokážeme pre Vás zabezpečiťgrilovačku s profesionálnym grilom a všetkým čo k správnej girlovačke patrí.
 
Dôležité informácie:

Donáška v rámci mesta Prešov:

 • 1 euro
Donáška mimo mesta Prešov: 
 • 2 eura - Šalgovik
 • 2,50 eur - Ľubotice, Nižná Šebastová
 • 4 eura objednávka minimálne nad 16 eur - Veľký Šariš, Malý Šariš, Kanaš, Fintice, Vyšná Šebastová, Dulová Ves, Ruská Nová Ves, Záborské, Petrovany
 • 5 eur objednávka minimálne nad 20 eur - Haniska
 • 6 eur objednávka minimálne nad 20 eur - Svinia
 • 7 eur objednávka minimálne nad 20 eur - Kojatice

Berieme všetky druhy stravných lístkov.

Po nahlásení vopred je možnosť platby kartou.

Všetky ceny uvedené na stránke sú v eurách.

Objednaj si cez www.diktator.sk a nápoj ku každému jedlu je ZDARMA (nevzťahuje sa na akcie).

Vyhradzujeme si právo na predĺženie času donášky s upozornením vopred napr. pri diktatorových špecialitách alebo vyťaženosti donáškovej služby.
 Suma minimálnej objednávky je 5 eur (bez dopravy).

Kontakt

Donáška vrámci mesta Prešov: 1 euro,

Donáška mimo mesta Prešov:
Šalgovik - 2 eura
Ľubotice, Nižná Šebastová - 2,50 eur
Veľký Šariš, Malý Šariš, Kanaš, Fintice, Vyšná Šebastová, Dulová Ves, Ruská Nová Ves, Záborské, Petrovany - 4 eura objednávka minimálne nad 16 eur
Haniska - 5 eur objednávka minimálne nad 20 eur
Svinia - 6 eur objednávka minimálne nad 20 eur
Kojatice - 7 eur objednávka minimálne nad 20 eur
Možnosť platby týmito stravovacími kartami:
Akceptujeme všetky druhy stravných lístkov
0,00 €